ВОГОНЬ СЕРДЕЦЬ

ТВЕРДІСТЬ ДУХУ

Будівельник переміг Кремінь. Відео

Відомості про проект

Інформація

Анкета матчу

Кременчук, ДЮСШ №2

Кремінь — Будівельник 67:94 (18:33, 17:21, 10:21, 22:19)

Кремінь: Байда 25, Кожемякін 11, Луговцов 11

Будівельник: Філдс 18 + 6 підбирань + 4 передачі, Отверченко 16, Анісімов 13, Стефенс 11

Статистика матчу

Хід грі

З перших секунд матчу Будівельник пішов у відрив, давши зрозуміти, що, незважаючи на відсутність турнірної складової в цьому матчі, кияни гратимуть в повну силу. Підопічні Володимира Коваля настріляли 33 очка тільки за першу чверть при відмінному проценті реалізації кидків з гри. Гості, у складі яких головними по набору очок стали Отверченко та Філдс, перевершували суперника за всіма статистичними показниками, що вилилося в двозначну перевагу на табло. Більш того перевага Будівельника по ходу першої половини матчу досягала 20 очок. Що стосується Кременя, то в складі команди Бориса Сагая єдиною світлою плямою був Богдан Байда, який набрав майже половину командних очок, записавши в актив 15 балів за стартові 20 хвилин гри.

Після великої перерви сценарій матчу не змінився. Будівельник продовжував збільшувати перевагу за рахунок елементарних взаємодій і більш високого рівня майстерності, а Кремень мучився в атаці. Господарі не встигали за атлетичними американськими легіонерами киян, не справлялися з бігменами столичного клуба в фарбі і допускали більше втрат. Гості поступово довели свою перевагу до 30 очок і в підсумку в цьому матчі залишилася лише одна інтрига – чи зуміє Будівельник “пробити” сотню. Однак, дограючи матч лавкою, пробити гросмейстерську позначку кияни не зуміли. Проте, Будівельник добув розгромну перемогу, контролюючи хід матчу протягом усіх 40 хвилин.

Герої матчу

Другий матч поспіль кращим у складі киян був Філдс, який відмінно замінив Дугата. Новачок Будівельника в Кременчуці набрав 18 очок при 66% реалізації кидків з гри, а також зробив 6 підбирань і 4 передачі за 23 хвилини на майданчику.

Найближчі матчу

Кремінь свій наступний матч проведе 17 березня у Запоріжжі.

Фоторепортаж

Післяматчеві коментарі