ВОГОНЬ СЕРДЕЦЬ

ТВЕРДІСТЬ ДУХУ

«Хортиця» розгромила «ОДЕСУ»

«Хортиця» здобула першу перемогу в Чемпіонаті Суперліги, розгромивши на рідному паркеті «ОДЕСУ» з рахунком 109-58 і реабілітувавшись перед своїми уболівальниками за поразку в стартовому турі.

Герої матчу
Олексій Адедіран відіграв ключову роль в історичній перемозі запорізької команди, оформивши за підсумками матчу переконливий дабл-дабл і додавши до 19 здобутих очок 12 підбирань.
Ще одним героєм поєдинку став Олександр Шашков, в активі якого 2/3 двоочкових і 6/7 триочкових кидків, а також 3 перехоплення та 2 підбирання.
Хід гри
На старті матчу вболівальники стали свідками протистояння передніх ліній – на вдалі дії Олександра Рихлюка «Хортиця» відповіла активністю пари Адедіран-Сокур, яка до кінця дебютної чверті забезпечила свої команді доволі переконливу перевагу +9. Надалі харків’яни повністю перехопили ініціативу, а дует «бігменів» за підтримки Августіна Козанчука раз за разом результативно завершував атаки своєї команди. Причому, капітан запоріжців Станіслав Сокур нагадав про свій снайперський талант, реалізувавши 3/3 дальніх кидків. У підсумку на велику перерву суперники вирушили за рахунку 45-26 на користь господарів.
У третьому періоді запорізька команда продовжувала домінувати на паркеті. Олексій Адедіран, як і раніше, перегравав своїх візаві у трисекундній, а його партнери не менш успішно «поливали» кільце гостей із-за дуги. Особливо в цьому компоненті гри відзначився Олександр Шашков, 6 із 7 дальніх кидків якого протягом гри виявилися влучними. Таким чином, «Хортиця» стала автором одразу кількох рекордів сезону – і за здобутими очками, і за різницею в рахунку.