ВОГОНЬ СЕРДЕЦЬ

ТВЕРДІСТЬ ДУХУ

Торгова марка «Деївська» стала партнером БК «Кремінь»

Баскетбольний клуб «Кремінь» отримує підтримку нових партнерів. Торгова марка «Деївська» відтепер буде опікуватися кременчуцькою командою та сприяти подальшому розвитку баскетболу в нашому місті. Керівництво клубу та ТМ «Деївська» підписали угоду про співпрацю.

загружено

 «Деївськатм Олійниця» по своїй філософії і структурі є регіональним сімейним господарством. Підприємтсво засноване в 1992 році і з тих часів зарекомендувало себе як виробник якісної соняшникової олії! Неодноразово торгова марка визнавалась виробником найкращої нерафінованої соняшникової олії в Україні (2011 і 2014 роках).
Олійниця розвиває свою власну мережу магазинів фермерської продукції – «Деївська лавка» (адреси: www.deivska.ua/where). В асортименті, окрім олії декількох видів, також є десятки видів спецій, халви, а незабаром з’явиться борошно власного виробництва та місцевий мед.
Читайте новини та цікаві рецепти на сайті www.deivska.ua, та приєднуйтесь до нас в соціальних мережах Facebook (www.facebook.com/deivska.ua) і Instagram (www.instagram.com/deivska.ua).

 НАГОРОДИ І ВІДЗНАКИ

За більш ніж 20-річну історію Деївської олійниці, підприємство отримало багато вдячних відгуків і грамот від державних структур різних рівнів (від сільських рад до міністерств) і наших клієнтів, а у 2010 році якість олії визнана найкращою на Полтавщині, через рік вже на Всеукраїнському рівні – як найкраща нерафінована соняшникова олія, в 2014 році ми повторили свої досягнення, знову ставши виробником кращої нерафінованої олії. Потім було визнано нас «Підприємством року», а директор і власник Деївської олійниці Рубан Василь Васильович отримав відзнаку «Підприємець року».
2011 – Призер регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) “100 Кращих товарів України”.
2012 – Переможець Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) “100 Кращих товарів України”.
2012 – ФГ “Садки” отримало нагороду “Підприємство року”.
2014 – Призер регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) “100 Кращих товарів України”.
2014 – Переможець Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) “100 Кращих товарів України”.
2014 – Голова підприємства, Рубан Василь Васильович отримав нагороди: “Взірець професіоналізму” і “ТОП-менеджер країни 2013 в галузі сільського господарства”.

Залишити коментар