ВОГОНЬ СЕРДЕЦЬ

ТВЕРДІСТЬ ДУХУ

Студентська ліга – в області лідирує «Кремінь-КрНУ»

В студентській баскетбольній лізі Полтавщини незабаром визначиться переможець. 4-5 грудня  студентські команди області відіграли матчі першого етапу змагань.

В Полтаві в суперечку за чемпіонство вступили команди Кременчуцького національного університету (Кремінь-КрНУ), Полтавського національного  педуніверситету (ПНПУ), Полтавського національного технічного університету (ПНТУ),  Кременчуцького педагогічного коледжу (КПК), Української  медичної стоматологічної  академії (УМСА).

Баскетболісти «Кремінь-КрНУ» не зустріли серйозного опору та впевнено переграли всіх суперників. У підсумку кременчуцькі студенти очолили турнірну таблицю, на другому місці команда ПНПУ, на третьому УМСА, четверті – педколедж.

Другий етап обласної студентської ліги пройде 12-13 грудня в Кременчуці, де і визначиться переможець першості. Саме чемпіон області і буде представляти Полтавщину в іграх студентської ліги серед команд центрального дивізіону – Полтавська, Кіровоградська та Черкаська області. Ігри пройдуть наприкінці лютого – початку березня 2018 року.

Залишити коментар