ВОГОНЬ СЕРДЕЦЬ

ТВЕРДІСТЬ ДУХУ

Неймовірний слем-данк Станішевського. Важлива перемога «Кременя»

«Кремінь» у заключному турі регулярної першості з баскетболу серед команд Вищої ліги переграв «Харківських соколів».  Згідно турнірного становища кременчужанам у цих іграх потрібен максимум – 2 перемоги, щоб потрапити до чільної вісімки команд. У «соколів» завдання вийти до першої четвірки, а для цього варто здобути хоча б одну перемогу.

Принципові ігри команд минулого сезону перейшли в чемпіонат 2018/2019. 16 березня в Кременчуці закрутилась інтрига по повній. Суперники подарували вболівальникам справжнє баскетбольне видовище. Епічним завершенням якого стала комбінація у виконанні БК «Кремінь» – Чигринов-Лохманчук-Станішевський. На останній хвилині четвертої чверті Олексій класною передачею знайшов вільного Юрія, а той зробив накидання на кільце і молодий Олег Станішевський ефектним слем-данком поставив феєричну крапку у цій грі. «Кремінь» переміг із рахунком 89:77.