ВОГОНЬ СЕРДЕЦЬ

ТВЕРДІСТЬ ДУХУ

“Кремінь” з валідольною кінцівкою здолав “Одесу”

Наша команда змусила добряче похвилюватись уболівальників наприкінці матчу.
18.12.2015р. “Одеса” – “Кремінь” 90:92 (21:22, 23:30, 18:18, 28:22)

“Одеса”: Кузнецов-25, Матюкевич-21, Чупира-12, Аннєнков-10, Галенко-9, Браславський-9, Бялецкий-3, Політов-1.

“Кремінь”: Скрипець-17, Новіков-12, Ткачук-11, Зозуля-10, Ясиненко-9, Луговцов-9, Лохманчук-9, Овчаренко-5, Балашов-5, Хоружий-4, Байда-1.

Повний статистичний звіт матчу дивіться ТУТ

Вшановуючи память загиблого кременчужанина Артема Носенко, гра розпочалась з хвилини мовчання. Наш земляк служив за контрактом у розвідці у військовій частині 1109. Сьогодні на Свіштовському кладовищі відбулось поховання Артема Носенко. 15 грудня в зоны АТО Артем був вражений кулею снайпера…

Одесити були у цьому матчі номінальними господарями майданчику і “рідні” стіни ледь не допомогли команді Віталія Радова. Досить тривали час на початку гри “Одеса” була попереду ілише наприкінці першої чверті “Кременю” вдалось вийти вперед. У другій чверті підопічні Ігора Чигринова додали у активності і здалося, що поступово суперник викине білий прапор. Однак одеситів вів вперед невтомний ветеран Геннадій Кузнецов, який у підсумку набрав у матчі 25 очок. В середині другої чверті Максим Зозуля та Крістіан Луговцов по два рази посліль влучали з дальної відстані, що дозволило їхній команді піти на велику перерву вже за рахунку 52:44.

Після третьої чверті “Кремінь” і взагалі мав перевагу у “+12”. Здавалось би чого ще потрібно для доведення гри до спокійної перемоги. Ігор Чигринов вдався до експериментів у заключній 10-хвилинці, що ледь не призвело до неприємних наслідків. Була навіть ситуація, коли за 20 секунд до кінця чверті одесити поступалися трьома очками, але мали повний час на результативну атаку. Одним словом добре все те, що добре закінчується. Після гри Чигринов зізнався, що його експеримент не вдався, а до гравців він претензій не має.

Наша команда цей календарний рік завершать західноукраїнським вояжем. Спочатку “Кремінь” 25 грудня зіграє у Івано-Франківську з місцевою Говерлою, а 27 грудня у Львові поміряється силами з місцевою Галичиною. Ці матчі ви зможете подивитися у прямому ефірі на Кремінь ТВ та телеканалі Візит. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті.

Залишити коментар