ВОГОНЬ СЕРДЕЦЬ

ТВЕРДІСТЬ ДУХУ

«Кремінь» продовжив переможну серію

На своєму майданчику кременчужани двічі обіграли МБК «Маріуполь» та наздогнали азовців у турнірній таблиці. В Кременчуці обидві команди показали класний баскетбол та подарували вболівальникам справжнє видовище.

Господарі знову відігрувалися

9 грудня. Кременчук. Арена КДЮСШ-2. 13.00

«Кремінь» – МБК «Маріуполь» 72:59 (11:14, 15:15, 21:21, 25:9)

Після камбеку у минулій грі 3 грудня, коли «Кремінь» зміг здолати «Золотий вік» (Кропивницький), місцеві вболівальники очікували продовження переможної серії для кременчужан.

Однак початок гри проти маріупольців не вдався господарям, які показали низький відсоток результативності, коли м’яч вперто не йшов в кільце суперника. Навпаки, азовці виглядали більш переконливо, а тому і завершили чверть своєю перемогою. У кременчужан спочатку не йшла гра у лідерів Аміля Хамзаєва та Ярослава Кадигроба. Не зміг допомогти команді і Олексій Чигринов, який отримав травму у попередньому турі, у Олексія перелом руки, та вибув приблизно на місяць.

N22A2807

В другій чверті продовжилася в’язка гра, із щільною опікою та протистоянням на кожній ділянці майданчику ДЮСШ-2. Не дивно, що ця чверть закінчилася нічиєю, але з перевагою на велику перерву пішли саме гості.

Третя чверть для маріупольців не віщувала біди, адже вони доволі впевнено тримали свою перевагу, яка склалася ще на початку зустрічі. Щоправда, «Кремінь» помітно додав в русі та активності, до того ж у кременчужан на повну запрацювали лідери Іван Тимощук, Аміль Хамзаєв, Олександр Неруш та Ярослав Кадигроб. Своїми вдалими діями доповнювали командну гру і юні Ігор Сергеєв та Антон Постіл. У господарів пішов кидок, триочкові потрапляння і це далося взнаки у заключній чверті. Маріупольці почали частіше помилятися, впала результативність, а «Кремінь» навпаки дедалі набирав оберти, що стало вже характерною рисою команди у останніх іграх. Неруш, Кадигроб, Тимощук та Хамзаєв влаштували результативну серію і «Кремінь» впевнено переміг у 4 чверті та загалом у матчі. Найкращим за снайперськими показниками став Ярослав Кадигроб – 19 очок, а справжнім лідером на майданчику був Іван Тимощук, який до того ж набрав 16 очок та здійснив 4 підбирання. У маріупольців 21 очко за Олександром Рижовим, 16 очок на рахунку Кирила Зуєва.

N22A2741

Яскравості видовищу додавали дівчата з групи підтримки БК «Кремінь», які вперше виступили на рідному майданчику у цьому сезоні.

Друга – вирішальна

10 грудня. Кременчук. Арена КДЮСШ-2. 13.00

«Кремінь» – МБК «Маріуполь» 97:84 (30:27, 28:16, 19:21, 20:20)

Цього разу «Кремінь» вирішив не відкладувати справу у довгу шухляду. Помітно було, що перемога у першій зустрічі позитивно вплинула на кременчужан та додала більшої впевненості команді.

Взагалі, у стартовій чверті команди показали високу результативність. Вища вона виявилася у господарів – 30:27.Надалі гру повністю контролював «Кремінь». Надійна гра в захисті, злагоджені та результативні комбінації дозволили кременчужанам повністю переграти маріупольців у другій чверті та піти на велику перерву за переваги у 15 очок. В цьому сезоні так впевнено «Кремінь» виглядав лише у матчах проти «Черкаських мавп-2».

N22A2812

Після відпочинку гості спробували зламати хід гри, але у загальному рахунку «Кремінь» близько суперника не підпустив. До того ж у маріупольців за 5 персональних фолів завчасно покинув майданчик центровий Дмитро Берьозкін, що погіршувало ситуацію для команди.

У четвертій чверті у кременчужан продовжували набирати залікові очки Кадигроб, Хамзаєв, Тимощук, Неруш. Загалом, впевнено виглядала вся команда, а тому перевага по ходу чверті сягнула 23 очок. Лише наприкінці гри маріупольці трохи скоротили рахунок, але загальна перемога за БК «Кремінь» і вони наздогнали азовців у турнірній таблиці. 23 очки набрав Ярослав Кадигроб, 21 очко та 7 пібирань у Аміля Хамзаєва. Справжнім господарем на щитах був кременчужан Ігор Сергеєв – 12 підбирань. У маріупольців вчергове високу результативність показав Владислав Рижов – 25 очок, 17 очок у Антона Ніфонтова.

N22A2761

Наступні матчі кременчужани зіграють 23-24 грудня, коли на своєму майданчику прийматимуть СумДу (Суми).