ВОГОНЬ СЕРДЕЦЬ

ТВЕРДІСТЬ ДУХУ

“Кремінь” поступився “Політехніку” у суперцікавому матчі

Аміль Хамзаєв міг стати героєм матчу, проте не зумів перемогти нервову напругу.

15.01.2017. Кременчук. ДЮСШ №2. Суперліга Парі-Матч.

БК “Кремінь” – БК “Політехнік” 78:79 (31:22, 13:21, 18:18, 16:18)

Найрезультативніші:

БК “Кремінь”: Хамзаєв 21оч, 8пб.

БК “Політехнік”: Козлов 25оч, Арабаджи 22оч.

Повна статистика матчу

Хід гри:

Обидві команди розпочали гру на високих швидкостях: господарі виграли стартове вкидання, проте першими рахунок в матчі відкрити гості зусиллями капітана та граючого тренера – Тимура Арабаджи. Вже за декілька секунд харків’яни ще розвинули свій успіх та зробили міні-ривок 0:6. Лише після таких цифр на табло Аміль Хамзаєв зміг відкрити рахунок набраним балам для власної команди. Вже після цього в Кременчуці почалося справжнє баскетбольне шоу вищого гатунку: команди продовжили грати в швидкий баскетбол та бомбардувати кільця одне-одного з периметру. При чому з вражаючим відсотком реалізації! Чого вартує лише один Тимур Арабаджи, який за першу чверть забив три дальні спроби з трьох можливих та загалом набрав 13 балів з 22 командних. На двох же команди за першу десятихвилинку настріляли 8 влучних дальніх кидків, а чверть завершилася за рахунку 31:22.

В другому періоді команди і не думали скидати оберти: на майданчику й далі тривав швидкий баскетбол від тренерів, а “Політехнік” відіграв відставання та вийшов вперед зусиллями Арабаджи та Козлова, які на двох з загальних 43 балів за першу половину набрали 37! На перерву ж команди відправив Олександр Шостуха своїм баззером на останній секунді гри, яким він вивів власну команду вперед у рахунку – 44:43 після двох зіграних чвертей.

Друга половина гри розпочалася з продовження феєрії від Шотухи: захисник спочатку заробив два з фолом, а потім виконав ефектний блок-шот. Такими результативними діями Шостуха завів і партнерів по команді, які зуміли здійснити ривок та збільшити власну перевагу над підопічними Валентина Кулібаби до двозначної. Проте Арабаджи та компанія були проти. Користуючись помилками суперника вони в кінцівці періоду знову скоротили власне відставання лише до одного пункту – 62:61.

Остання десятихвилинка розпочалася з перформансу Рочняка-Козлова, які набрали на двох 4 бали на старті та виконали важливе перехоплення, що дозволило харків’янам вийти вперед в четвертій чверті. Далі команди йшли впритул одна до одної, а в самій кінцівці над мотивований “Політехнік” забив два очки за дві секунди до завершення матчу і здавалося б це вже перемога, проте за  ці самі дві секунди Аміль Хамзаєв зумів виконати дальню спробу, і хоча він і не влучив проте вийшов на лінію штрафних де мав вирішувати долю матчу. Три спроби – три різних результати за їхніми підсумками. Одне  влучання – перемога “Політехніка”. Два – овертайм. Три – перемога “Кременя”. Хамзаєв реалізував першу спробу і здавалось би далі йому мало стати легше в плані психології. Проте з другої та третьої спроби Аміль не влучив… і “Політехнік” святкує другу перемогу в сезоні!

Герой матчу:

Героями матчу стало тріо Арабаджи-Козлов-Рочняк, які на трьох забили майже всі бали “Політехніка” та принесли Харкову другу перемогу в сезоні!

Також дивись:

fbu.ua

Залишити коментар