ВОГОНЬ СЕРДЕЦЬ

ТВЕРДІСТЬ ДУХУ

“Кремінь” поступився чинному чемпіону

Наша команда вже за сумною традицією провалила четверту чверть, що відобразилося на великій різниці у рахунку.

“Хімік” – “Кремінь” – 83:58 (23:20, 28:16, 12:16, 20:6)

Х: Петров (19 + 11 підбирань), Сміт (15 + 5 передач).

К:  Вудсон (5 + 4 передачі), Кожемякін (3), Луговцов (4), Ясиненко (9), Тіщенко (16 + 10 підбирань) — старт; Балашов (3), Зозуля (10), Малиш (2), Байда (2), Хамзаєв (2), Шостуха (2).

Статистика матчу

Хід гри

Після рівної першої чверті, під час якої, як здалося, “Хімік” втягувався в гру, южненці збільшили оберти в другій десятихвилинці. Чемпіон України став діяти на порядок агресивніше в захисті, що практично вбивало шанси “Кременя”, варіативність якого в атаці була не надто широкою. “Хімік” з пристойним відсотком атакував з-за дуги і в цілому виглядав свіжіше за суперника, що призвело до 15-очкової переваги господарів за підсумками 20 хвилин гри.

Незважаючи на солідну перевагу господарів, до честі підопічних Сагая “Кремінь” після великої перерви грати не кинув. Більш того клуб з Кременчука зумів зупинити южненців в атаці, пропустивши лише 12 очок за 10 хвилин і виграти третій період “+4”.

Однак на повноцінний камбек резервів у гостей, які зовсім перестали робити влучні кидки у заключній чверті, не знайшлося. Дальні влучання Прокопенка на тлi результативної грі Сміта та Петрова звели усі старання “Кременя” нанівець. “Хімік” ще за 5 хвилин до фінальної сирени зробив 21-очковий відрив і спокійно довів матч до дев’ятої перемоги в сезоні, залишившись єдиною командою Суперліги Парі-Матч, яка не зазнала жодної поразки в регулярному чемпіонаті.

Гравець матчу

Черговий дабл-дабл в цьому сезоні в актив записав центровий “Хіміка” В’ячеслав Петров. Бігмен южненців заштовхав своїх опонентів у фарбі, набрав 19 очок і зробив 11 підбирань.

Найближчі матчі

“Хімік” свій наступний матч у Суперзілі Парі-Матч проведе 11-го листопада. Чемпіон України на домашньому майданчику гратиме проти “Дніпра”. “Кремінь” 13-го листопада зіграє у Луцьку, де місцевий “Волиньбаскет” проведе перший домашній матч сезону.

Залишити коментар