ВОГОНЬ СЕРДЕЦЬ

ТВЕРДІСТЬ ДУХУ

Історична перемога “Кременя” у Суперлізі

Команда Ігора Чигринова порадувала численних уболівальникив “Кременя”.

Свято баскетболу вдалося на славу – кременчужане перемогли і подарували гарний настрій не лише собі, а й усім тим, хто прийшов сьогодні подивитись за дебютом нашої команди у Суперлізі.

1 листопада, 2015р. м.Кременчук. ДЮСШ-2, 15:00

БК “Кремінь” – БК “Одеса” 96:80 (24:20, 24:22, 29:18, 19:20)

Кремінь“: Балашов-23, Лохманчук-18, Берхін-13, Байда-12, Ткачук-11, Луговцов-9, Новіков-7, Скріпець-3.

Одеса“: Рихлюк-25, Чупира-17, Браславський-12, К.Бялецький-8, Петля-6, Політов-5, Симонов-4, Кузнецов-2, Вохмин-1.

DSC_0019

Незважаючи на статус фаворита, «Кремінь» не зумів взяти гру під свій контроль зі стартових хвилин. У першій чверті перевага гостей складала  5 очок. Проте так тривало не довгоі вже у другій половині першої чверті кременчужане вирівняли ситуацію і на першу перерву команди пішли за рахунку 24:20 на користь “Кременя”.
А ось у третій десятихвилинці кременчуцькі баскетболісти на чолі з MVP цього матчу Максимом Балашовим здійснили ривок, який дозволив їм повести +17 перед заключним ігровим періодом. Сам Балашов у підсумку набрав у цій грі 23 очки, 15 з яких після кидкив з триочкової дистанції. Не можна не відзначити й партнерів досвідченого захисника, насамперед тріо Ткачук-Байда-Берхін, яке не залишило суперникові жодного шансу. Четверту чверть команди розпочали за рахунку 77-60 на користь «Кременя», що фактично достроково гарантував собі успіх. Згодом у гру включився Юрій Лохманчук, в якого явно не пішли кидки з середньої та дальної відстані, але з проходам під щит суперника було усе гаразд. Юрій здобув 12 очок за десять хвилин і долю матчу було вирішено.
DSC_0013
Тепер, у наступній грі команді Ігора Чигринова доведеться зіграти куди більш напружений матч у Дніпропетровську, де суперником буде БК “Дніпро”.