ВОГОНЬ СЕРДЕЦЬ

ТВЕРДІСТЬ ДУХУ

Дві перемоги в Дніпрі і «Кремінь» на другому місці

Черговий тур чемпіонату України з баскетболу серед команд Вищої ліги «Кремінь» проводив у Дніпрі. Виїзд прогнозувався непростим з огляду на турнірну боротьбу за місце в плей-офф, а відповідно фактичної відсутності права на помилку. «Дніпро-2» – суперник незручний. Молода та амбітна команда шансів на продовження боротьби за медалі практично не має, проте з лідерами групи грає вперто та завжди непоступлива на майданчику.

26854946_10210859449104773_992235149_o

10 лютого. Дніпро. КСК «Шинник»

«Дніпро-2» – «Кремінь» (Кременчук)  56 : 89 (20 – 19, 12 – 29, 14 – 18, 10 – 23)
Як подивитися на рахунок то гра склалася напрочуд легко, однак це хибне враження. У першій чверті дніпряни не давали розвернутися більш зірковим та досвідченим гостям, на кожну результативну атаку відповідали своєю і «Кремінь» ніяк не міг піти у відрив. Фактичним переломом гри стала снайперську влучність з-за дуги Олексія Чигринова, який приніс кременчужанам напрочуд потрібні залікові бали і «Кремінь» нарешті почав нарощувати перевагу. Богдан Байда, Олександр Рихлюк, Анатолій Челован та юний Ігор Сергеєв розвинули успіх команди і кременчужани впевнено довели справу до розгрому.
Кращим у гостей став Олександр Рихлюк – 23 очки та 12 підбирань. Олексій Чигринов до очкового доробку додав ще й 7 результативних передач. Єдине, що турбувало тренера кременчужан Євгена Федорова по завершенню першого матчу, аби команда не втратила концентрації на другу гру, що вже стає неприємною традицією.

11 лютого. Дніпро. КСК «Шинник»

«Дніпро-2» – «Кремінь» (Кременчук) 70:72 (19 – 19, 22 – 11, 8 – 26, 21 – 16)
Схоже «Кремінь» в цьому чемпіонаті не шукає легких шляхів. Хоч один трилер у спарених турах кременчужани обов’язково дарують баскетбольним гурманам. Для гурманів – це можливо й непогано, але для тренерського штабу та вболівальників «валідольні» ігри стають непростим випробуванням.
Друга гра в Дніпрі не стала виключенням. Першу чверть розпочинали впевнено, проте закінчували вже в суцільному цейтноті. Наступну чверть гості взагалі провалили і пішли на велику перерву із серйозним відставанням.
Добре, що в команді є досвідчені лідери, кожен з яких може ледь не самотужки вирішити долю таких матчів. Цього разу рятівником став Богдан Байда, який набрав 32 очки – майже половину всього, що здобув «Кремінь» у грі. Додайте сюди дуже вчасні три поспіль влучних триочкових кидків Олексія Чигринова у третій чверті і маємо переможний результат. Щоправда за 17 секунд до завершення четвертої чверті «Кремінь» примудрився зробити помилку на своєму володінні, але дніпряни так і не змогли довести атаку до логічного завершення.
«Кремінь» не втрачає очок у Дніпрі та вже посідає друге місце у групі, хоча має більшу кількість ігор за «Золотий вік» (Кропивницький), який йде слідом.
Незабаром кременчужан чекає серйозне випробування. 24-25 лютого до «Кременя» в гості приїде лідер групи «НІКО-БАСКЕТ» (Миколаїв). Запрошуємо вболівальників підтримати своїх улюбленців. Початок ігор у ДЮСШ-2 о 14.30.