ВОГОНЬ СЕРДЕЦЬ

ТВЕРДІСТЬ ДУХУ

«Дніпро» здобув перемогу над «Галичиною»

Лідер чемпіонату «Дніпро», не без труднощів, виборов перемогу у Львові, обігравши місцеву «Політехніку-Галичину» з рахунком 76-67.
Гравець матчу

Досвідчений Павло Ревзін зробив чи не найвагоміший внесок у перемогу «Дніпра», реалізувавши протягом матчу по 4 двоочкових і триочкових кидки й відзначившись 20 очками.

Хід гри

«Політехніка-Галичина» зі старту заявила свої претензії на лідерство, хоча Павло Ревзін й Олександр Мішула не дозволили господарям паркету, навіть незважаючи на перевагу останніх у боротьбі за підбирання, відірватися в рахунку. Львів’яни намагалися використати свої козирі, насамперед потужну передню лінію, однак особливих дивідендів це «левам» не принесло, й на велику перерву в ролі лідера вирушив «Дніпро» (37-39). Павло Ревзін із 10 очками в активі став найрезультативнішим гравцем першої половини в складі обох колективів.

Початок другої половини ознаменувався ривком дніпропетровської команди, організованим Ревзіним і Станіславом Тимофеєнком, після якого гості повели +10. Переможна для «Дніпра» різниця в рахунку трималася й надалі, хоча розвинути успіх підопічні Дениса Журавльова не могли, змушені відбивати наполегливі атаки «Галичини». Проте, відігравши останню чверть надійно та холоднокровно, дніпряни відсвяткували вже четверту перемогу в чемпіонаті.

Статистика

Окрім Ревзіна в складі «Дніпра» варто відзначити Станіслава Тимофеєнка (14 очок + 6 підбирань), Олександра Мішулу (13 очок + 6 передач), Сергія Загребу (10 очок + 5 підбирань) і Максима Закурдаєва (10 очок).

Володимир Гуртовий став найрезультативнішим гравцем «Галичини», записавши на свій рахунок 14 очок, 5 підбирань і 5 передач. 12 очок і 6 підбирань в активі Ларрі Хола, 11 очок і 7 підбирань – Михайла Насенніка, 10 очок, 5 підбирань, 5 передач і 4 перехоплення – Іллі Шемосюка.