ВОГОНЬ СЕРДЕЦЬ

ТВЕРДІСТЬ ДУХУ

Кремінь – Черкаські Мавпи

Кремінь 77 - 83 Черкаські Мавпи
03 Бер 2017 - 19:00ДЮСШ 2

Анкета матчу

Кременчук, ДЮСШ №2

Кремінь – Черкаські Мавпи 77:83 (22:21, 15:19, 18:24, 22:19)

Кремінь: Байда 22, Скрипець 12 + 8 підбирань

Черкаські Мавпи: Тихонов 22 + 12 підбирань, Кальніченко 14, Бояркін 6 + 7 передач, Чумаков 9 + 6 підбирань

Статистика матчу

Хід гри

У першій половині матчу обидві команди непогано атакували, причому якщо господарі кидали з пристойними 45% +, то Мавпи реалізовували більше 55% кидків з гри, практично безпомилково атакуючи з середньої дистанції. При цьому команда Максима Міхельсона контролювала щит, однак частіше втрачала м’яч, чим користувалися господарі, залишаючись на плаву в цьому матчі.

Відзначимо, що, якщо Мавпи, користуючись більш широкої ротацією, отримували солідну допомогу з лави, то у Кременя в атаці гру вела виключно стартова п’ятірка. Вигравши результативну першу чверть, кременчуцький клуб програв 4 очка у другій, відправившись на велику перерву за 3-очкового дефіцита.

У третій чверті Мавпи зуміли зміцнити своє лідерство. Відмінний відрізок провів бігмен Дмитро Тихонов, який набрав левову частку командних очок в цій десятихвилинці і взагалі був одним з кращих в атаці в складі команди Маким Міхельсона.

Незважаючи на домінування на щитах і кращий відсоток реалізації кидків з гри втримати двозначну перевагу в четвертій чверті гостям не вдалося. Результативна гра Байди, який разом з Тихоновим був найрезультативнішим гравцем в цьому матчі, допомогла господарям відіграти відставання і навіть перевести гру в нервову кінцівку. Однак часу на те, щоб зрівняти рахунок в матчі Кременю не вистачило. Черкаські Мавпи здобули важливу виїзну перемогу і продовжили перегони за четвертим місцем у турнірній таблиці.

Герої матчу

Свій найкращий матч у складі Черкаськіх Мавп провів бігмен Дмитро Тихонов, який оформив потужний дабл-дабл 22 очки + 12 підбирань і допоміг своїй команді виграти боротьбу на щитах.

Найближчі ігри

Кремінь свій наступний матч проведе 5 березня вдома проти Будівельника, а Черкаські Мавпи у цей же день гратимуть у Харкові проти Політехніка.