ВОГОНЬ СЕРДЕЦЬ

ТВЕРДІСТЬ ДУХУ

БК Запоріжжя – Кремінь

БК Запоріжжя 113 - 88 Кремінь
17 Бер 2017 - 18:00Запоріжжя, СК ЗАС

Анкета матчу

Запоріжжя, ЗАБ

Запоріжжя-ZOG – Кремінь 113:88 (29:18, 29:22, 31:26, 24:22)

Запоріжжя-ZOG: Липовцев 19 + 6 підбирань + 5 передач, Овдєєнко 17 + 5 підбирань + 5 передач, Мальчевський 15 + 8 підбирань, Носков 14, Теряник 11 + 5 передач, Лук’янов 10

Кремінь: Ясиненко 19 + 5 підбирань, Байда 15, Кадигроб 14 + 5 підбирань, Кожемякін 12 + 4 передачі, Луговцов 11

Статистика матчу

Хід гри

Вже в дебюті матчу команди дали зрозуміти, що матч буде результативним: обидва колективи атакували з високим відсотком, трохи забувши про гру на своїй половині майданчика. Запорожці зуміли відірватися в рахунку після першого медіа тайм-ауту. Нав’язавши суперникові зручний темп, господарі рідко грали позиційні атаки, завершуючи володіння після елементарних взаємодій. Результативна грали в “фарбі” і більш різноманітні дії в атаці дозволили підопічним Плеханова впевнено виграти першу чверть, набравши за десятихвилинку 29 очок.

Не змінився сценарій гри і в другій чверті. Кремень, в складі якого 37 з 40 очок набрала стартова п’ятірка, як і раніше атакував з високим відсотком, реалізовуючи більше 50% кидків з гри, проте слабка гра на свій половині майданчика за підсумками першої половини матчу відсунула гостей на 18-очкову дистанцію. Запоріжжя в три рази менше за суперника втрачав м’яч і перевершував Кремінь за всіма показниками, відправившись на велику перерву за більш ніж комфортної переваги.

426342[1]

Якось суттєво вплинути на хід матчу в другій половині гостям не вдалося. Запоріжжя побив рекорд перших двох чвертей, в яких команда Плеханова набрала по 29 балів, настрілявши 31 очко в третій десятихвилинці. Сотню запорожці, які в цьому матчі реалізовували близько 70%(!) кидків з гри, “пробили” ще за 3 хвилини до фінальної сирени, а Кремінь оформити щось схоже на камбек так і не зумів. При цьому не вистачило кременчуцькому клубу, який непогано провів першу половину заключної чверті, елементарної ротації. Всі гравці стартової п’ятірки команди Сагая набрали двозначну кількість очок, а зусиль Нещерета і Чигринова виявилося недостатньо, щоб підсилити гру гостей з лави. Таким чином, запорожці впевнено перемогли Кремень, який провів гру без ключових гравців – Хамзаєва та Скрипця, і вийшли на шосте місце в таблиці, випереджаючи перед останнім матчем “регуляки” Миколаїв на одну перемогу.

Відзначимо, що 113 очок Запоріжжя-ZOG – це рекордний показник сезону Суперліги Парі-Матч. До цього кращий показник результативності належав Будівельнику, який в домашньому матчі 27 жовтня настріляв 108 очок саме у кільце запоріжців.

Найближчі матчі

Запоріжжя-ZOG останній матч регулярного чемпіонату проведе 19 березня вдома проти Політехніка, а Кремінь закриє “регулярку” виїзним матчем проти Дніпра.